Uśmiech fortuny i bonus powitalny

Uśmiech fortuny i bonus powitalny

Fortuna to jeden z największych polskich legalnych bukmacherów, który posiada licencję ministerstwa finansów na organizowanie zakładów sportowych zarówno drogą internetową, jak i w lokalach stacjonarnych. Obstawiając kupony sportowe u tego buka można korzystać nie tylko z atrakcyjnych współczynników kursowych i szerokiej oferty typów, ale też atrakcyjnego pakietu powitalnego.

Fortuna to jeden z najlepiej rozpoznawalnych polskich bukmacherów, który każdego roku notuje wzrost zarówno jeśli chodzi o przychody, jak i liczbę nowych graczy. – Rynek bukmacherski cały czas rośnie, co ważne nie tylko o nowych graczy, ale dotychczasowi wydają też coraz więcej. My rośniemy szybciej od rynku, ściągamy klientów z offshore i od konkurencji – mówił cytowany przez portal Money.pl prezes Fortuny Konrad Komarczuk.

Na bardzo dobre wyniki bukmachera składa się kilka czynników. Fortuna wyróżnia się m.in. bardzo dobrą ofertą na piłkę nożną, w tym rozgrywki Ligi Mistrzów, polskiej Ekstraklasy oraz I ligi, której jest sponsorem tytularnym. Dodatkowo, Fortuna ma dość prosty sposób rejestracji oraz bardzo atrakcyjny bonus powitalny po rejestracji z kodem.

Atrakcyjny bonus powitalny to uśmiech Fortuny

W rankingach popularności Fortuna systematycznie zajmuje wysokie lokaty m.in. ze względu na bardzo atrakcyjny pakiet powitalnych premii finansowych. Wrażenie robi nie tylko sama kwota bonusu, ale też proste warunki odbioru i obrotu, dzięki czemu premia jest atrakcyjna również dla nowych typerów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

W skład bonusu powitalnego Fortuny wchodzi kilka premii. Najważniejszym elementem pakietu jest cashback, czyli zakład bez ryzyka w kwocie 600 zł. W praktyce są to aż trzy kupony bez ryzyka: pierwszy na kwotę 100 zł, drugi na 200 zł i trzeci na 300 zł. A więc bez ryzyka przegranej możemy zagrać aż trzy razy – to świetna okazja, by przetestować różne strategie gry.

Co ważne, na premiowe kupony, stawiane bez ryzyka przegranej w ramach bonusu powitalnego, możemy wrzucać dowolne zdarzenia z całej oferty sportowej Fortuny. Nie ma znaczenia, czy lubimy typować kornery w piłce nożnej czy klasyczne zakłady na zwycięstwo w tenisie lub selekcje na gry e-sportowe – w każdej z tych opcji możemy wykorzystać na obstawianie powitalny zakład bez ryzyka Fortuny.

Drugim elementem pakietu jest darmowy zakład bukmacherski na kwotę 30 zł. Jak to działa w praktyce? Otóż po rejestracji konta z kodem i dokonaniu pierwszego depozytu na naszym koncie pojawią się gratisowe pieniądze od bukmachera. Możemy za nie postawić kupon z wysokim kursem, bo gramy za środki bukmachera, więc ewentualna przegrana nas nie zaboli. A jeśli kupon okaże się trafiony, to przy wysokim kursie nasza wygrana może być naprawdę imponująca.

Podczas rejestracji w Fortunie pamiętaj o kodzie bonusowym

Rejestracja w Fortunie jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera i kliknąć okienko „rejestracja”. Następnie należy w odpowiednie pola wpisać podstawowe dane osobowe i adres e-mail. Po jego potwierdzeniu gracz ma założone konto tymczasowe, może dokonać pierwszej wpłaty oraz typować wyniki.

Na pełną rejestrację gracz ma kolejne 28 dni. W tym czasie musi uzupełnić brakujące dane osobowe oraz przesłać na wskazany adres mailowy zdjęcia lub skany dowodu osobistego (zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową, każdy legalny bukmacher ma obowiązek weryfikowania wieku i tożsamości klientów, tak aby z usług korzystały jedynie osoby pełnoletnie). Po zakończeniu procesu rejestracji oraz doładowaniu konta można dalej obstawiać kupony.

Uwaga. Podczas rejestracji na stronie internetowej Fortuna warto pamiętać o wykorzystaniu kodu promocyjnego do bonusu na start. Dlaczego? Jak wspomnieliśmy wyżej, darmowy zakład 30 zł dostępny jest właśnie po rejestracji z kodem – wystarczy tylko wpisać go lub wkleić w formularz rejestracyjny. Bez kodu freebet powitalny jest niższy, a więc użycie kodu nic nas nie kosztuje, a przynosi dodatkowe korzyści w postaci ponadstandardowego bonusu na start w łącznej kwocie aż 630 zł.

Wszystkie te pieniądze może przeznaczyć na dowolne typy znajdujące się w internetowej ofercie Fortuny. Oprócz wcześniej wspomnianych zakładów na piłkę nożną, Fortuna ma bardzo atrakcyjne kursy m.in. na sporty zimowe (hokej, skoki narciarskie) oraz mecze koszykarskiej ligi NBA. Coś dla siebie znajdzie tam każdy fan sportu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.