Bardzo dobre wieści w sprawie Oliwki Kret „Bez dowodów na istnienie schorzenia”

Udało się! Oliwka Kret jedzie na operację do kliniki w Niemczech [ZDJĘCIA]

Oliwka Kret z Kolbuszowej, której wszyscy kibicujemy, ma za sobą pooperacyjną kontrolę w Schön Klinik Vogtareuth. Znamy wyniki tego badania. Jest dobrze.

Historię Oliwki Kret wielokrotnie przedstawialiśmy na naszym portalu. Nasza bohaterka ma 14 lat i od urodzenia cierpi na padaczkę lekooporną.

Dzięki determinacji swych rodziców przeszła operację neurochirurgiczną w Schön Klinik Vogtareuth w Niemczech. Było to możliwe dzięki pomocy wielu ludzi dobrej woli.

Akcje charytatywne na rzecz Oliwki Kret nasi Czytelnicy wybrali największym pozytywem 2023 roku w powiecie kolbuszowskim.

Kilka dni temu 14-latka wraz z rodzicami udała się do kliniki w Niemczech, na kontrolę,  ponowny rezonans głowy i badania neurologiczne.

– Spędziliśmy tam tydzień. Ferie wykorzystane maksymalnie. Kilka miesięcy wcześniej córka miała w tej klinice resekcję płata skroniowego oraz usunięcie Hippocampal sclerosis. Wszystko odbyło się bez komplikacji.

– Podczas kontroli lekarze zrobili Oliwce badania EEG w czuwaniu, spaniu, rezonans głowy i badania laboratoryjne – poziomy leków w organizmie.

– Po analizie nagrań i skanów nie stwierdzono wyraźnych napadów drgawkowych. Córka też nie zgłaszała żadnych aur. Rezonans głowy potwierdził, że warunki pooperacyjne pozostają niezmienne. W wypisie napisano: „bez dowodów na istnienie schorzenia” – przekazują rodzice Oliwki Kret.

Pod koniec tego miesiąca państwo Kret wraz z córką udadzą się do do jednej z klinik w Warszawie, gdzie osobiście przekaże lekarzom bardzo dobre wieści. Dodatkowo Oliwię czeka jeszcze wizyta w klinikach okulistycznej i ortopedycznej.

Aby można była kontynuować leczenie i diagnostykę 14-latki, potrzebne jest nasze wsparcie. Można to zrobić między innymi przekazując jej półtora procenta w naszym rozliczeniu podatkowym. Nie kosztuje nas to nic, a możemy naprawdę bardzo pomóc.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na tej stronie internetowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.