Zbieramy na operację Oliwki Kret z Kolbuszowej

Jest sukces. Oliwka Kret jedzie na badania do Niemiec

Mieszkańcy Kolbuszowej i okolic stanęli na wysokości zadania. Dzięki ich wpłatom z tytułu jednego procenta podatku, na konto Oliwki Kret wpłynęło aż 84 516 zł i 10 gr.

Oliwia Kret ma 14 lat, mieszka w Kolbuszowej, ale na co dzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Kupnie. Jej rodzice są nauczycielami w tej placówce.
Dziewczynka od urodzenia cierpi na padaczkę lekooporną i skrajne wcześniactwo. Dla Oliwki odbywają się dla niej różnego rodzaju wydarzenia.

Zagrali dla Oliwii Kret. „Dobro powraca” [ZDJĘCIA]

Dzięki ofiarności mieszkańców zebrano na tyle wysoką kwotę, by Oliwka mogła pojechać na badania EEG-video monitoring do Niemiec.
Całą akcję koordynuje Katarzyna Furtak-Draus – prawniczka z Kupna, która z powodzeniem pomagała Emilce Wilk. I właśnie pani Kasia poinformowała, że dzięki wpłatom z tytułu 1% podatku, na konto Oliwki wpłynęło 84 516 zł i 10 gr.

– Dzięki Waszej hojności jesteśmy prawie w połowie drogi, do osiągnięcia naszego kolejnego celu. Po przeprowadzeniu kosztownych badań w klinice w Niemczech, na które zbieraliśmy poprzednio, przyszła pora na zgromadzenie środków na operacje Oliwki. Także ruszamy pełną parą ze zbiórką. Mamy już plan działania na najbliższe tygodnie. Kiermasze, morsowanie, pikniki i inne super wydarzenia już wkrótce. Bądźcie czujni… cioteczka Kasia wraz z rodzicami dziewczynki i resztą ekipy nie pozwoli Wam się nudzić – napisała Katarzyna Furtak Draus.

Zbieramy na operację Oliwki Kret z Kolbuszowej
Przypominamy, że Oliwkę można wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A., 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994.  Tytułem: 39214 Kret Oliwia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.