Poseł Zbigniew Chmielowiec przyłapany na sali sejmowej przez dziennikarzy Faktu

Poseł Zbigniew Chmielowiec przyłapany na sali sejmowej przez dziennikarzy Faktu
- W parlamencie panuje wyjątkowo gorąca atmosfera. Aby się odstresować, politycy szukają różnych sposobów. Jednym z nich jest Zbigniew Chmielowiec - czytamy na stronie Faktu.

Zbigniew Chmielowiec, poseł z Kolbuszowej, stał się bohaterem czołowego polskiego tabloidu. Został przyłapany przez dziennikarzy Faktu.

Poseł z Kolbuszowej

Zbigniew Chmielowiec w tym roku kończy 70 lat. Urodził się i wychował w Kolbuszowej, mieszka tu do tej pory. Od lat jest uznawany za najbardziej wpływową osobą w naszym powiecie.

Pan Zbigniew jest żonaty, ma córkę Magdalenę, syna Mateusza, doczekał się też wnuków. Jest magistrem inżynierem Ochrony Środowiska. Tytuł ten uzyskał na Politechnice Krakowskiej.

Od 1990 roku pracował w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. Był tam kierownikiem jednego z wydziałów, potem zastępcą burmistrza i w końcu burmistrzem miasta i gminy (1998-2005).

Bohater Faktu

Od prawie dwóch dekad lat nieprzerwanie jest posłem na Sejm z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. I właśnie w parlamencie przyłapali go fotoreporterzy Faktu.

– Nie samą polityką człowiek żyje. Przekonać się o tym możemy nawet na sali sejmowej. Politycy, nierzadko znudzeni, szukają jakiegoś dodatkowego zajęcia. A to wyjdą po kawę, sięgną po książkę, czy poszukają informacji
 
– Trwa drugi dzień 2. posiedzenia Sejmu X kadencji. W parlamencie panuje wyjątkowo gorąca atmosfera. Aby się odstresować, politycy szukają różnych sposobów. Godnym pochwały zajęciem popisał się Zbigniew Chmielowiec (PiS).

– Polityk przebywając na sali plenarnej postanowił sprawdzić najnowsze informacje. W tym celu wszedł na Fakt.pl. My to chwalimy – przekazuje tabloid.

Czytaj całość

Artykuł, którego bohaterem jest poseł z Kolbuszowej, przeczytasz tutaj.

3 Komentarze

  1. przypomni mi ktos ile to razy przez te wszystkie lata nasz posel powiedzial cos konkretnego z mownicy sejmowej ?? w ilu glosowaniach bral udzial i zaglosowal tak jakby chcieli tego obywatele a nie tak jak mu partyjna gora praykazala ?

  2. ciekaw jestem ktorego kandydata na burmistrza poprze w nadchodzacych wyborach . czy bedzie to pan ktory tak rzadzil przed 2 dekady w prywatnej spolce ze mu w dowod uznania w ciagu godziny podziekowali nie dajac nawet odprawy i grzecznie podobno podpisal papier za porozumieniem stron?? czy moze pan ktory prowadzac przeciez dochodowy biznes ostatniej poslugi tez ponad 2 dekady w oswiadczeniach majatkowych pokazuje ze jest prawie biedakiem ale do rzadzenia miastem nadaje sie doskonale ? a moze pan posel poprze jeszcze kogos innego lub nikogo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.