Chcesz pomóc Oliwii Kret? Wpadnij na kiermasz

Zagrali dla chorej Oliwii Kret "Dobro powraca".

Przed nami impreza charytatywna na rzecz Oliwii Kret z Kolbuszowej. W niedzielę w Domu Kultury w Mechowcu odbędzie się dla niej kiermasz.

Dziewczynka ma 11 lat i od urodzenia choruje na padaczkę lekooporną skroniową. Przyczyną choroby Oliwii jest znaczne uszkodzenie funkcji lewej półkuli mózgu w okolicy czołowo-centralno-skroniowej.
Tylko operacja poprzedzona 11-sto dniowym EEG-video monitoringiem niesie nadzieję na wyleczenie 11-latki. Takie badanie i operacja możliwa jest w Klinice w Vogtareuth w Niemczech.

Koszt badania i konsultacji przed operacją to 40 tysięcy euro. Niestety koszt całej diagnozy jak i operacji przekraczają zdecydowanie możliwości finansowe rodziców Oliwii, państwa Alicji i Jacka.

Pomóc im będziemy mogli w niedzielę (27.03), w godzinach 15-18 w Domu Kultury w Mechowcu, gdzie odbędzie się Charytatywny Kiermasz Wielkanocny.

Wystąpią:
Podczas niedzielnego kiermaszu będzie można nabyć: stroiki, ozdoby wielkanocne i wiosenne, wypieki świąteczne i regionalne oraz przysmaki przygotowane przez panie z KGW „Prymule” w Mechowcu.

Jak można inaczej pomóc chorej dziewczynce? W różny sposób. Na przykład przekazując jeden procent swojego podatku przy wypełnianiu PIT.

W tytule należy podać numer: KRS 00000 37904. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% wpisujemy: 39214 Kret Oliwia.

Dziewczynkę można również wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A., 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994.  Tytułem: 39214 Kret Oliwia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Chcesz pomóc Oliwii Kret? Wpadnij na kiermasz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.