Ucierpiałeś podczas ostatniej ulewy? Zgłoś się po odszkodowanie do MOPS-u
Każdy mieszkaniec, który ucierpiał podczas ulew, jakie w ostatnim czasie nawiedziły Kolbuszową, powinien zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Instytucja ta będzie występować do Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie o wsparcie dla poszkodowanych przez deszcze.

Przypomnijmy, że pod koniec w ub. tygodnia krótkie, ale intensywne opady sparaliżowały sporą część miasta. Sieć zalały zdjęcia i filmiki pokazujące podtopione ulice: Partyzantów, Piłsudskiego, Jana Pawła II, czy Obrońców Pokoju. Zdaniem internautów, winna sytuacji jest przestarzała kanalizacja.
– Mój dom jest zalany przy każdej większej ulewie. Tak jest od co najmniej 10 lat. W tym tygodniu zalało nas trzy razy – napisała pani Sylwia. – Dwa razy interweniowała straż pożarna. Nie tylko garaż, kotłownia ale cześć mieszkalna znalazła się pod wodą. Szczerze dla nas to jakiś koszmar.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.