Tragiczny wypadek w Widełce. Zjechał z drogi i uderzył w wiadukt. Zginął na miejscu

Tragiczny wypadek w Widełce. Zjechał z drogi i uderzył w wiadukt. Zginął na miejscu - zdjęcie główne.

W nocy w Widełce doszło do tragedii. Z nieustalonych przyczyn volkswagen nagle zjechał z drogi, a następnie uderzył w wiadukt kolejowy. Kierowca pojazdu, 35-letni mężczyzna, zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w czwartek (25.01) przed północą na drodze krajowej nr 9 w Widełce.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że volkswagen, jadąc w kierunku Rzeszowa, z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na pobocze, a następnie uderzył w wiadukt kolejowy, a właściwie w jego betonowy filar.

W wyniku zdarzenia 35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował tym pojazdem poniósł śmierć. Mężczyzna jechał sam.

Na miejscu wypadku pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Na miejscu działali również strażacy

– Naszym zadaniem było wykonanie dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu narzędzi hydraulicznych i zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Niestety ratownicy medyczni stwierdzili zgon na miejscu. Odstąpiono więc od czynności ratunkowych. Nasz zastęp, po kilkudziesięciu minutach, powrócił do remizy. W akcji brało udział sześciu strażaków z naszej jednostki – przekazuje Ochotnicza Straż Pożarna w Kupnie.

Ciało mieszkańca powiatu rzeszowskiego trafiło do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnienie szczegółowych okoliczności wypadku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.