Oliwia Sybicka zdobyła dwa złote medale w Mistrzostwach Polski Młodzików na kortach ziemnych Arki Gdynia. Pochodząca z Kolbuszowej młoda tenisistka wygrała zarówno w singlu, jak i w deblu. Gratulujemy.
W wyrównanym finale Oliwia Sybicka okazała lepsza od Barbary Kosteckiej (Winner Kraków) 6:4, 7:5. Po regulaminowej przerwie na odpoczynek ponownie wyszły na kort, tym razem wystąpiły jednak po tej samej stronie siatki. I sięgnęły po deblowy tytuł.
Oliwia, oprócz medalu, wywalczyła voucher na kwotę 2 400 zł brutto. Otrzymała też „dziką kartę” do turnieju Tennis Europe U16 Bohdan Tomaszewski Cup w Warszawie albo do jednej z imprez ITF U18 kategorii J60 lub J30, odbywających się w Polsce między sierpniem a październikiem tego roku.
Oliwa pochodzi z Kolbuszowej, jej rodzicami są pedagogowie, ale na co dzień reprezentuje barwy Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli.
O sukcesie tenisistki poinformowali jej rodzice.









![Studio Figura Kolbuszowa świętuje urodziny. W programie: cekiny, kobieca energia i mnóstwo niespodzianek Tłumy na otwarciu Studia Figura Kolbuszowa. Działo się dużo [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2024/11/Otwarcie-Studia-Figura-450x252.jpg)
![Radna Halat nie wytrzymała po pogrzebie na cmentarzu w Kolbuszowej: „Błoto po kostki” Kolbuszowski cmentarz nocą [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2022/11/Cmentarz-Kolegiata.jpg)
