Oliwia Sybicka znów podwójną mistrzynią Polski

Oliwia Sybicka podwójną mistrzynią Polski

Kilka miesięcy temu Oliwia Sybicka zdobyła dwa złote medale podczas Halowych Mistrzostw Polski U-12. Teraz młoda tenisistka z Kolbuszowej w tej samej kategorii wiekowej została podwójną Mistrzynią Polski na kortach ziemnych. Gratulacje.

Mistrzostwa Polski do lat 12 na kortach ziemnych odbyły się od 28 czerwca do 2 lipca w Bielsko-Białej.
Młoda tenisistka w finale singla pokonała Barbarę Kostecką. Obie finalistki razem w parze wygrały również finał debla. Oliwia w parze z Basią pokonały duet Marta Dudek/Lena Markowska.

Główną nagrodą, którą zgarnęła Oliwia Sybicka za tryumf w Mistrzostwach Polski, jest dwutygodniowy wyjazd do IMG Academy na Florydzie.

– Oliwia ponownie sięgnęła po podwójne złoto… tym razem na kortach otwartych w grze pojedynczej i podwójnej. Marzenia się spełniają. Jestem szczęśliwy – pękał z dumy na Facebooku tata młodej tenisistki, Stanisław Sybicki.

Przypomnijmy, że 12 marca 2021 roku Oliwia zdobyła dwa złote medale w Halowych Mistrzostwach Polski w Bielsko-Białej. W finale singla wygrała z Julią Borowik 7/6 6/4. Z kolei w finale debla w parze z Leną Markowską w pokonanym polu pozostawiła duet Marta Dudek/ Daria Dehmel 7/5 7/6.

Oliwia na co dzień reprezentuje reprezentantka Miejski Klub Tenisowy w Stalowej Woli.
W każdym pojedynku mierzyła się z trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Jednak do końca utrzymała koncentrację, dając z siebie wszystko i spełniając swoje marzenie. Gratulujemy.

Oliwia Sybicka znów podwójną mistrzynią Polski

Oliwia Sybicka znów podwójną mistrzynią Polski
Oliwia Sybicka znów podwójną mistrzynią Polski
Zdjęcia: MKT Stalowa Wola.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.