Porażka w Jarosławiu

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna przegrali wyjazdowy mecz z JKS Jarosław 2-0. Pierwsza połowa  należała do rywali, czego efektem był gol. Dolniacy stwarzali sobie sytuacje tylko po stałych fragmentach gry. Mocniej zaatakowali w drugiej połowie. Brakowało jednak skuteczności.

Niecelnie strzelali Mateusz Prokop i Łukasz Korab. Blisko wyrównania był też Łukasz Gorzelany. Gospodarze ograniczyli się do kontrataków – jeden z nich zamieniając na bramkę.

Mimo porażki Sokół zachowuje bezpieczną dziewięciopunktową przewagę nad strefą spadkową. W następnej, 21. kolejce Dolniacy zagrają na swoim stadionie przy ulicy Nad Nilem w Kolbuszowej Dolnej z jednym z autsajderów podkarpackiej IV ligi, Sokołem Nisko.