Oko w oko ze Zbigniewem Chmielowcem. Część VII – pytania internautów [FILM]

W ostatniej części wywiadu poseł Zbigniew Chmielowiec odpowiada na pytania internautów. W waszym imieniu pytamy go m.in. o: ideologię LGPD, ustawę 447, aferę w Ministerstwie Sprawiedliwości, dlaczego spadł na liście wyborczej PiS, czy latał samolotem z marszałkiem Markiem Kuchcińskim, i czy jest za zaostrzeniem kar za znęcanie się nad zwierzętami. 




Następnym naszym rozmówcą będzie inny kolbuszowski kandydat do Sejmu. Chodzi o Tomasza Buczka, działacza narodowego, który będzie ubiegać się o mandat posła z ramienia Konfederacji. Jeśli macie do niego pytania, zadajcie je w komentarzu lub na Facebooku.

1 Komentarz

  1. Zgodnie z wpisem na fb kilka pytań dla kolejnego kandydata czyli pana Buczka:
    (Kolejność przypadkowa)

    1. Odnośnie migrantów z europy wschodniej, głównie Ukrainy oraz mniejszości wyznaniowych i seksualnych czyli wszystkich którzy nie są polakami-katolikami-heterosekusalni. Jaki stosunek ma do nich konfederacja? Pytam ze względu na różne inicjatywy podjęte przez Ruch Narodowy. Czy jeśli dostaniecie się do sejmu będziecie proponowali jakieś konkretne rozwiązania w tych kwestiach?

    2. Patrząc na pana profil na fb można pomyśleć, że stawia pan „prawo boskie” nad to uchwalone i obowiązujące w Polsce. W takim razie czy pan/konfederacja będziecie chcieli optować za zmianą obecnego polskiego prawa na 'biblijne’ bo rozumiem, że o tego boga chodzi?

    3. Jak konfederacja widzi politykę zagraniczną. Z kim powinniśmy się trzymać, na jaki kierunek orientować? USA, UE, Chiny, Rosja? Jak powinna wyglądać polityka zagraniczna wobec naszych bezpośrednich sąsiadów?

    4. Czy konfederacja podziela poglądy na temat gospodarki głoszone przez partię Wolność/KORWIN? Czy po utworzeniu konfederacji wystąpiły jakieś zmiany w tym temacie?

    5. Czy konfederacja ma pomysły, a jeśli tak to jakie, na rozwiązanie na poziomie państwa problemów w postaci: pustynnienie, bezpieczeństwo energetyczne (elektryczność i paliwa kopalne), ZUS, ochrona zdrowia oraz ochrona środowiska?

    6. Jakie działania czy to lokalne czy globalne, są dla pana szczególnie ważne, na których skupiłby się pan indywidualnie lub w jakiejś większej grupie po dostaniu się do sejmu?

    7. Jak wygląda pana dotychczasowe doświadczenie polityczne i około-polityczne mogące przydać się w parlamencie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.




Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.