Powiat przeciwko LGBT
Na ostatniej sesji Rada Powiatu w Kolbuszowej prawie jednogłośnie uchwaliła deklarację w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową.

Tradycyjnie nie było żadnej dyskusji. Mało tego, nie podano  ani treści deklaracji, ani jej uzasadnienia. Stad trudno określić o co chodzi z tym „powstrzymywaniem ideologi LGBT przez wspólnotę samorządową powiatu”.  Cała sprawa trwała kilka minut. Przewodniczący rady, Mieczysław Burek odczytał tytuł uchwały i przy jednym wstrzymującym od głosu radni zrobili co swoje.
Decyzję o wstrzymaniu ideologii LGBT popiera poseł PiS, Zbigniew Chmielowiec: – Oczywiście to są samodzielne decyzje samorządów, na które ja nie naciskam, niemniej jednak uważam, że te, które podejmują tego typu uchwały, mają rację – zaznacza. – Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, że ktoś w przedszkolu będzie uczył małe dzieci np. jak nakładać prezerwatywy. Bez przesady…  Dlatego sądzę, że arcybiskup Marek Jędraszewski miał prawo powiedzieć o ideologii LGBT jako tęczowej zarazie.

7 Komentarzy

  1. Najlepiej zbudujcie mur dookoła Podkarpacia. Żeby się ta głupota nie wylewała na resztę kraju. A tego jak mu tam,jędraszewskiego to prokuratura powinna ścigać z urzędu Papież już go pogonił szkodnika….

      • Pani Grażyno jak by się Pani dobrze przyglądneła otoczeniu to by się okazało , ze żyje Pani albo pani rodzina dzięki tej znienawidzonej Francji.

  2. Pewnie, lepiej uczyć dzieci, metodą kolegi Chmielowca, niejakiego Piotrowicza, że molestowanie przez księży to bioenergoterapia i ciumki. Sam dzieci uczę, że jak tylko ksiądz czy inny PiSior, któremu nawet Kubuś Puchatek kojarzy się z seksem (albo małoletnia Ukrainka), zacznie tylko dziwnie się wobec nich zachowywać, to mają zaraz zgłosić to i do dyrekcji szkoły i do mnie, abym poinformował policję.
    Szkoda, że nie ma np uchwały o wstrzymaniu pedofilii w kościele, o ujawnienie kochanek i kochanków księży czy o usunięcie z polityki złogów komunistycznych (w tym przypadku czy Chmielowiec, były żarliwy ZSL-owiec, a to przecież organ komunistyczny, czy Piotrowicz by wylecieli).

    • Panie Darku, źle Pan uchwycił meritum. Nie Francja jest zla, a teczowa ideologia. Precz z nia!A tak na marginesie, mamy to szczescie w naszej rodzinie ,ze NIKT nie musial emigrowac, ani do Francji, ani do Angli itp.

  3. To nie ideologia tylko biologia. To jakby ogłosić powiat wolny od ideologii łysych, ideologii blondynów czy ideologii piegowatych lub niebieskookich. Tylko tacy, którym wszystko kojarzy się z trykaniem (nawet ministranci czy Tinky Winky, albo ochroniarze za 130tys miesięcznie) mogą z biologii robic ideologię. Ja bym chętnie wprowadził powiat wolny od ideologii brudnych paznokci, ideologii śmierdzącej pachy i wyszczerbionej paszczy oraz ideologii mówienia 'wyciąg’ zamiast 'wyciągnij’.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.