Koncerty kolęd i pastorałek oraz inscenizacja bożonarodzeniowa
W niedzielę na terenie powiatu odbywać się będą koncerty kolęd i pastorałek. Najwcześniej, bo o godz. 11 w kościele p.w. Św. Mikołaja w Niwiskach odprawiona zostanie msza święta, która połączona będzie z koncertem kolęd. Wystąpią uczniowie i orkiestra szkoły muzycznej w Niwiskach.

Z kolei o godz. 16 w budynku przy stadionie w Dzikowcu inscenizację bożonarodzeniową „Otworzyć drzwi na oścież” zaprezentują mali i duzi mieszkańcy Dzikowca i Lipnicy.
Na tą samą godzinę w świetlicy wiejskiej w Świerczowie zaplanowano koncert kolęd. Wystąpią m.in.: Marcelina Karkut, Emma Stąpor, Łucja Chodorowska oraz Andrzej Sondej.

O godz. 18 w kościele parafialnym p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Raniżowie odbędzie się parafialny koncert kolęd i pastorałek pod hasłem „Nieść chwałę narodzonego”.
Także od godz. 18, w Sanktuarium Przemieniania Pańskiego w Cmolasie odbywać się będzie koncert kolęd i pastorałek. Wystąpią m.in.: dzieci z Ochronki Sióstr Służebniczek, chór parafialny, grupy z Oazy, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Dziewczęcej Służby Maryjnej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.