KOLBUSZOWA. Miejskie inwestycje w rejonie ulicy Brata Alberta [ZDJĘCIA]
Budowa ulicy Brzozowej to nie jedyne przedsięwzięcie, które w ostatnim czasie realizowane jest w rejonie ulicy Świętego Brata Alberta w Kolbuszowej. Urząd Miejski mocno inwestuje również przy ulicach Narcyzowej i Konwaliowej. Szczegóły poniżej.

Miesiąc temu w ciągu obu ulic zakończyły się roboty związane z rozbudową sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Wartość wykonanych prac wyniosła prawie 60 tysięcy złotych.

Obecnie trwa budowa tymczasowej nawierzchni: ulicy Narcyzowej o długości 317,4 m i ul. Konwaliowej – 62,6 m. Zakres prac obejmuje też wykonanie podbudowy drogi. Koszt zadania 129 tys. zł.

2 Komentarze

  1. Inwestuja bo jeśli sprzedają działki za setki tysięcy złotych to dojazd do tych działek powinien być. No i dlaczego jak z dotacji robi się ulice w szczerym polu Brzozową i dokłada się ponad 350tys zlotych z budżetu gminy to nie robi się ulicy za te 350tysiecy złotych mieszkańcom co czekają 30-40lat na asfalt lub innym gdzie mieszkańcy już są? I czemu nie uwzgledniono przy przebudowie krzyżówki ul. Błonie z Brzozową zjazdu na ulicę Tulipanową?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.