Jutro rusza budowa małej obwodnicy. Będą utrudnienia w ruchu [MAPKA]
Wygląda na to, że w końcu rozpocznie się budowa drogi, która w Kolbuszowej Górnej połączy krajową „dziewiątkę” z traktem wojewódzkim w kierunku Sędziszowa Małopolskiego. Prace mają ruszyć już jutro. Urząd Miejski poinformował o utrudnieniach w ruchu, które właśnie od środy (20.02) będą występować na drodze krajowej i gminnym trakcie „za rzeką” w Kolbuszowej Górnej

Na czas prowadzenia robót most na rzece Górnianka zostanie zamknięty. W związku z tym droga za rzeką stanie się dwukierunkową, gdzie wjazd i wyjazd odbywał się będzie na skrzyżowaniu z krajową „dziewiątką” (na granicy miasta i Kolbuszowa Górna). – Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania – czytamy w komunikacie urzędu.
Pierwsze koparki w Kolbuszowej Górnej już stoją.

Nowa droga, określana mianem małej obwodnicy, ma pozwolić nieco odetchnąć miastu. To również dobra wiadomość dla kierowców, którzy mają dość korków na drodze krajowej. Ponadto po zrealizowaniu inwestycji uwolnione zostaną nowe tereny inwestycyjne.
3 Komentarze

  1. Potem zostana uwolnione tereny inwestycyjne ” jak myslicie kto juz od dosc dawna jest wlascicielem tych przyszlych „terenow inwestycyjnych ” Kto wiedzial wczesniej gdzie dokladnie bedzie przebiegac ta droga i zdazyl kupic kilka interesujacych dzialek ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.