Kupcy z urzędnikami o płatnych strefach parkowania na Rynku [GALERIA ZDJĘĆ]

Wybudują kolumnę posła Chmielowca [prima aprilis]
Fot. UM Kolbuszowa
W poniedziałek (18.02) w siedzibie Fundacji na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu odbyły się konsultacje w sprawie ewentualnego uruchomienia na kolbuszowskim Rynku płatnych stref parkowania.

W spotkaniu, które organizował Urząd Miejski, wzięło udział kilkudziesięcioro kolbuszowian. Byli to głównie prowadzący działalność gospodarczą na Rynku przedsiębiorcy. Założenia planowanych stref płatnego parkowania  przybyłym mieszkańcom przedstawił wiceburmistrz Marek Gil, wspomagany przez magistrackich urzędników. Spotkanie trwało około dwie godziny. Wkrótce szczegóły.
Póki co, zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.
1 Komentarz

  1. Moze w pierwszej kolejnosci nich sie ogarna sami przedsiebiorcy prowadzacy biznes w rynku i najblizszej okolicy bo wiekszosc stawianych calymi dniami samochodow wlasnie nalezy do nich i ich pracownikow !!!!Niech sami parkuja auta na caly dzien powiedzmy pod cmentarzem albo na placu targowym i nie bedzie problemu z parkowaniem. Ja nie zamierzam placic za parking po to by pojsc do ich sklepu ,dac im zarobic bo pojade w inne miejsce a takich nie brakuje .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.