Czas na łyżwy! Jedyne w powiecie sztuczne lodowisko rozpoczyna sezon
W czwartek (06.12) o godz. 16 sezon rozpoczyna jedyne w powiecie sztuczne lodowisko. Chodzi o obiekt zlokalizowany przy ul. Kozłowieckich w Majdanie Królewskim. Lodowisko, które oddano do użytku ponad cztery lata temu, czynne będzie od poniedziałku do piątku, w godz. 14-21, w sobotę i niedzielę zaś w godz. 11-21. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod nr tel. 535 111 539.
Bilet normalny za godzinę kosztować będzie 5 zł, ulgowy – 3 zł (przysługuje dzieciom do 7. roku życia, uczniom i studentom). Wynajęcie lodowiska dla grupy zorganizowanej – 80 zł. Wypożyczenie pary łyżew – 5 zł, kask – 2 zł, jabłuszko do zjeżdżania – 1 zł, pingwinek do nauki jazdy na łyżwach – 5 zł.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.