Szykuje się inwestycja w szpitalu. Chodzi o Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Dyrektor Strzelczyk: - Zatrudniliśmy internistkę

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy czeka rozbudowa. Poinformował o tym na ostatniej sesji Rady Powiatu Zbigniew Strzelczyk, dyrektor szpitala.

– Pozyskaliśmy pomieszczenia, które graniczą z ZOL-em. W związku z tym będziemy się starali o zwiększenie Zakładu o kolejne 10 łóżek. Mamy ich w tej chwili 62. W związku z tym przymierzamy się do rozbudowy tej jednostki. To pewnie nam się nie uda w tym roku, ale na pewno to zrobimy – zapewnił dyrektor Zbigniew Strzelczyk.
ZOL w Kolbuszowej funkcjonuje od ponad dwudziestu lat. Zakład udziela świadczeń 60 pacjentom z zakresu m.in.: całodobowej pielęgnacji, rehabilitacji oraz leczenia osób przewlekle chorych.

1 Komentarz

  1. Tak dalej trzymać!!!!!! bardzo dobry kierunek rozwoju ochrony zdrowia w powiecie !!!!!!!!!!zamiast podstawowych oddziałów szpitalnych będziemy mieć ZOL-e . Tam nie potrzeba lekarzy specjalistów, a pacjenci nie generują kosztów i zw względu na stan zdrowia nie narzekają .Brawo PIS !!!! dzięki Wam pacjenci z powiatu leczą się w lecznicach w Rzeszowie , Mielcu , Nowej Dębie bo tam można , a u nas nic nie można !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.