Sylwester na Rynku? W Sędziszowie można, w Kolbuszowej nie można

Wybudują kolumnę posła Chmielowca [prima aprilis]
Fot. UM Kolbuszowa
Już jutro Sylwester. W ościennych miastach zabawa odbywać się będzie w plenerze. Np. w Mielcu na Placu Armii Krajowej mieszkańcy będą mogli liczyć na: zabawę pod wodzą wodzireja, koncert zespołu M Power, a także pokazy pirotechniczne i animacje. Będzie też można wziąć udział w konkursie „los za butelkę”. Tuż przed północą życzenia uczestnikom zabawy złoży prezydent miasta.

Sylwester odbędzie się też na dębickim Rynku. Organizatorzy zapowiadają zabawę przy hitach disco polo i muzyki tanecznej. Na plenerowej scenie wystąpią zespół Hit Boyz oraz DJ Shany. O północy życzenia dębiczanom złożą władze miasta. Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.
Nowy Rok przywitają na Rynku w Sędziszowie Małopolskim. Zabawa tam będzie się odbywać przy muzyce połączonej z koncertem miejscowych licealistek: Pauliny Bębynek i Marceliny Mądro. Tuż przed północą życzenia mieszkańcom złoży burmistrz. Imprezę zakończy pokaz pirotechniki.
A w Kolbuszowej plenerowej imprezy sylwestrowej znowu nie będzie. Być może niektórzy z Was o północy przyjdą na Rynek, po to by wspólnie powitać Nowy Rok, złożyć sobie życzenia, razem napić się szampana… Ale czy to jest to samo, co wspólna zabawa przy muzyce pod gołym niebem?

4 Komentarze

  1. Poprostu kolbuszowej nie stać na takie uroczystości I na cokolwiek… a dług publiczny roście I bedzie rosną…sorry takie mamy władze I burmistrza naczele

  2. Kolego w Kolbuszowej się nic nie robi żadnego sylwestra bo się nie chce komu w gminie i starostwie stać z krzeseł i cokolwiek zorganizować dla mieszkańców. Przez to też Kolbuszowa staje się miastem Emerytów i rencistów i tak na prawdę żyje się z uchodźców w kolbie znaczy mieszkańców Kolbuszowej którzy muszą wyjechać za pracą bo tutaj jej po prostu nie ma. A inwestorów się nie zachęca do inwestowania na terenie Kolbuszowej bo lepsze warunki mają w Rzeszowie czy Mielcu. A śmiecie moim zdaniem powinny być inaczej rozliczane od ilości śmieci w koszu. Ile kto wystawia śmieci tyle płaci i już. Śmieciarka z wagą od razu i kosze przypisane odpowiedniemu klientowi i już. Tak jak jest to na zachodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.