Pomóżmy RoseMerry i Iron Head zagrać na prestiżowym CieszFanów Festiwal

Pomóżmy RoseMerry i Iron Head zagrać na prestiżowym CieszFanów Festiwal

Dwie kapele rockowe, w których skład wchodzą kolbuszowianie – RoseMerry i Iron Head – mają szansę zagrać na prestiżowym CieszFanów Festiwal. Możemy im w tym pomóc.

Tegoroczny CieszFanów Festiwal odbędzie się 17-19 sierpnia na terenie Przygranicznego Centrum Kultury i Sportu „Wędrowiec” w Cieszanowie.
Wystąpią tam tacy wykonawcy jak: Proletaryat, Renata Przemyk, Dezerter, czy Strachy Na Lachy. W tym gronie mogą się też znaleźć muzycy z Kolbuszowej.

Jednym z nich jest zespół Iron Head (melodyjny metal). Grupę tworzą: Weronika Lenart – wokal, Tomasz Lenart – gitara, Krzysztof Fryc – gitara, Emilia Micał – bas, a także Jakub Cinal – perkusja.
Na CieszFanów Festiwal może wystąpić też grupa RoseMerry (blues/hard rock), której wokalistką jest Kasia Krawczyk z Kolbuszowej. Pozostali członkowie zespołu to rzeszowianie: Norbert Szarek (gitara), Jakub Bosek (bas) i Hubert Bosek (perkusja).
Obie kapele znalazły się w gronie 25 wykonawców, na których można głosować na tej STRONIE INTERNETOWEJ do 30 czerwca 2023 roku.
W sumie na festiwalu w Cieszanowie zagra dwanaście zespołów: sześć z największą liczbą głosów i sześć, które wybierze komisja konkursowa.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.