Dominik Gul z Cmolasu w „Warsaw Shore” [WIDEO]

Dominik Gul z Cmolasu w "Warsaw Shore" [WIDEO]
Fot. Warsaw Shore

W niedzielę (18.09), o godzinie 23 na antenie MTV Polska będzie można obejrzeć premierowy odcinek 17. edycji programu „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Jednym z uczestników kontrowersyjnego reality show będzie pochodzący z Cmolasu, Dominik Gul (24 l.). Pierwsze sceny z jego udziałem można już obejrzeć na Facebooku.

„Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” to przedsięwzięcie medialne typu reality show, które oparte na jest amerykańskim formacie „Ekipa z New Jersey”. Program emitowany jest od 10 listopada 2013 roku.
Bohaterami „Warsaw Shore” są młodzi ludzie, których łączy zamiłowanie do imprez. W trakcie programu uczestnicy mieszkają razem, a ich codzienne perypetie, głównie imprezowe, obserwują kamery.

Show wzbudza cieszy się dużą popularnością, ale wzbudza też nie mniejsze kontrowersje. Jest to związane przede wszystkim z pokazywaniem libacji alkoholowych i przygodnego seksu.

Jednym z uczestników programu będzie Dominik Gul z Cmolasu. Ma on na swoim koncie udział w innym programie MTV Polska – „Wystajlowanych”.
Jako model wystąpił też w kilku teledyskach muzycznych. W grudniu będzie go można także zobaczyć w serialu paradokumentalnym „Gliniarze”. Jego cechą charakterystyczną są tatuaże, których ma ponad 50. na całym ciele, w tym także na twarzy.

Póki co będzie można zobaczyć w niedzielę (18.09) w premierowym odcinku nowej serii „Warsaw Shore”. Z filmików, które już znalazły się w mediach społecznościowych, można wywnioskować, że do programu wszedł jako drugi. Nie krył też zachwytu nad tym, co zastał w domu „Ekipy z Warszawy”.

– Pierwsze wrażenie? Mega. Chata – mega. Jest pięknie. Wiedziałem, że będzie elegancko, ale nie spodziewałem się  takiego prestiżu – komentował dom „Ekipy” Dominik Gul.
1 Komentarz

  1. Nie wstyd wam promować taką patologię?? Napiszę za pomocą kolokwializmów: w programie takie atrakcje jak, chlanie, ćpanie i ruchanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.