Zapraszamy do kompleksu turystycznego Brzezóvka. Naprawdę warto.

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza wszystkich do wypoczynku i wspaniałej zabawy. Obiekt oferuje m.in. park jurajski z największą liczbą dinozaurów na Podkarpaciu, park linowy oraz tegoroczne nowości, czyli małpi gaj, giga klocki, tubing, karuzelę i wiele innych atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem, szczególnie w upalne dni, cieszy się strefa wodna.

Kompleks BRZEZÓVKA leży na terenie miejscowości Domatków, w sąsiedztwie kolbuszowskiego skansenu. Obszar o powierzchni około sześciu hektarów podzielony jest na trzy strefy tematyczne: Park Historyczny, Park Wodny oraz Plac Zabaw.

Bilety są całodniowe i dostępne w przystępnych cenach. Kupując więc wejściówkę nie trzeba martwić się o upływający czas. W punkcie gastronomicznym można zjeść przekąski fast-food jak również domowe naleśniki czy pierogi. Jest również szeroki wybór piwa, napojów, soków, lodów itp.

W tym roku Kompleks zachęca również do realizowania Bonów Turystycznych. Właściciele obiektu zapraszają do skorzystania z oferty nie tylko Klientów Indywidualnych ale również grupy zorganizowane.

Informacje dotyczące godzin otwarcia, cen biletów, grup oraz dostępnych atrakcji znajdują się na stronie internetowej www.brzezovka.pl. Najświeższe informacje na bieżąco śledzić można na https://www.facebook.com/brzezovka oraz Instagramie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.