Zapraszamy do Brzezóvki. Naprawdę warto.

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza wszystkich do wypoczynku i wspaniałej zabawy. Obiekt oferuje m.in. park jurajski z największą liczbą dinozaurów na Podkarpaciu, park linowy oraz tegoroczne nowości, czyli małpi gaj, giga klocki, tubing, karuzelę i wiele innych atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem, szczególnie w upalne dni, cieszy się strefa wodna.

Kompleks BRZEZÓVKA położony jest na terenie miejscowości Domatków, w sąsiedztwie kolbuszowskiego skansenu. Obszar o powierzchni około sześciu hektarów podzielony jest na trzy strefy tematyczne: Park Historyczny, Park Wodny oraz Plac Zabaw.

Bilety są całodniowe i dostępne w przystępnych cenach. Kupując więc wejściówkę nie trzeba martwić się o upływający czas. W punkcie gastronomicznym można zjeść przekąski fast-food jak również domowe naleśniki czy pierogi. W ofercie jest również szeroki wybór piwa, napojów, soków, lodów itp.

W tym roku Kompleks zachęca również do realizowania Bonów Turystycznych. Właściciele obiektu zapraszają do skorzystania z oferty nie tylko Klientów Indywidualnych ale również grupy zorganizowane.

Informacje dotyczące godzin otwarcia, cen biletów, grup oraz dostępnych atrakcji znajdują się na stronie internetowej www.brzezovka.pl, a najświeższe informacje na bieżąco śledzić można na https://www.facebook.com/brzezovka oraz Instagramie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.