BRZEZÓVKA – miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza wszystkich do wypoczynku i wspaniałej zabawy. Obiekt oferuje między innymi park jurajski z największą liczbą dinozaurów na Podkarpaciu, park linowy oraz tegoroczne nowości, czyli małpi gaj, giga klocki, tubing, karuzelę i wiele innych atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem Klientów cieszy się strefa wodna, szczególnie w upalne dni, których nie brakuje latem.

Kompleks BRZEZÓVKA położony jest na terenie miejscowości Domatków, w sąsiedztwie kolbuszowskiego skansenu. Obszar o powierzchni około sześciu hektarów podzielony jest na trzy strefy tematyczne: Park Historyczny, Park Wodny oraz Plac Zabaw.

Trzy strefy tematyczne

W Parku Historycznym czekają wspaniałe modele dinozaurów, sylwetki słynnych postaci oraz zwierząt charakterystycznych dla danej epoki. Dużą popularnością cieszy się park linowy należący do strefy Parku Historycznego.

Park Wodny to najlepsza strefa na gorące dni. Rodzice z małymi dziećmi cenią ten obiekt za podgrzewane baseny i jacuzzi, plac wodny oraz płytkie brodziki z mini zjeżdżalniami, które gwarantują nie tylko dobrą, ale i bezpieczną zabawę.

Dla dorosłych i większych dzieci znajdziemy głębszy basen, a dla spragnionych odpoczynku czekają leżaki. W tym sezonie otwarty zostanie kolejny ogromny brodzik z wodnym placem zabaw.

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Plac Zabaw to niekończąca się frajda dla dzieci. W cieniu drzew można zagrać w megaszachy, pojeździć mini jeździkami, odpocząć na hamaku itp., a dzięki ogromnej hali zarówno z upalne, jak i deszczowe dni można cieszyć się z super zabawy na dmuchańcach, w małpim gaju czy układając fortecę z gigaklocków. Sporą część tej strefy, zajmuje pole do gry w minigolfa – fantastycznej zabawy dla całych rodzin. Można też spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku.

Spacerując wzdłuż alejki z figurami dinozaurów i innych historycznych postaci, w przyjemny sposób wzbogacimy swoją wiedzę.

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

W cieniu drzew możemy usiąść na ławeczce, ciesząc się świeżym powietrzem i panującym w parku spokojem. Na placach zabaw dzieciaki mogą bezpiecznie i beztrosko się bawić. Z kolei park wodny niesie dla każdego orzeźwienie i wytchnienie w upalne dni.

Bilety bez limitu

Bilety są całodniowe i dostępne w przystępnych cenach. Kupując więc wejściówkę, nie trzeba martwić się o upływający czas. W punkcie gastronomicznym można zjeść przekąski fast-food, jak również domowe naleśniki czy pierogi. Jest również szeroki wybór piwa, napojów, soków, lodów itp.

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Miejsce wypoczynku dla całych rodzin

W tym roku Kompleks zachęca również do realizowania Bonów Turystycznych. Właściciele obiektu zapraszają do skorzystania z oferty nie tylko Klientów Indywidualnych, ale też grupy zorganizowane.

Informacje dotyczące godzin otwarcia, cen biletów, grup oraz dostępnych atrakcji znajdują się na stronie internetowej www.brzezovka.pl, a najświeższe informacje na bieżąco śledzić można na https://www.facebook.com/brzezovka oraz Instagramie.

Nowości 2021

  • małpi gaj

  • tubing (czyli zjazd na oponach)

  • karuzela

  • giga klocki

  • basen z placem zabaw


Miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.