Mężczyzna powiesił się obok swego domu. Miesiąc wcześniej zabił się jego wnuk

Zmarł były wikariusz parafii w Majdanie Królewskim

Niestety dowiedzieliśmy się dziś o kolejnej samobójczej śmierci w naszym powiecie. Tym razem życie odebrał sobie mieszkaniec jednej z podkolbuszowskich miejscowości. 
Starszy mężczyzna powiesił się w sobotnie (09.11) popołudnie. Miesiąc wcześniej na terenie tej samej nieruchomości w ten sam sposób odebrał sobie życie jego 19-letni wnuczek.

To kolejne samobójstwo w powiecie kolbuszowskim. W październiku ze stawu w Weryni wyłowiono zwłoki 55-letniego mężczyzny. Jedną z branych pod uwagę powodów jego śmierci jest odebranie sobie życia. Miesiąc wcześniej na linii kolejowej nr 71 w Komorowie pod pociąg rzucił się młody mężczyzna. Nie przeżył. W czerwcu samobójstwo popełnił 27-letni mieszkaniec Kolbuszowej.
W marcu w Kolbuszowej Górnej pod pociąg rzucił się 38-letni mieszkaniec miasta. Cztery dni później pod lasem w Kłapówce odnaleziono zwłoki mężczyzny, który się powiesił.

6 Komentarzy

  1. Wiecej lewactwa,wiecej!koscioły zamieńmy na sale koncertów,potem dyskotek,a potem ….? wiara to ciemnota,ksieza to pedofile,i na ksiezyc,róbta co chceta-oto skutki,dziwicie się? ja nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.