Tragedia na Górce Weryńskiej. Młody mężczyzna odebrał sobie życie

Zmarł były wikariusz parafii w Majdanie Królewskim


Dziś (19.06) w Kolbuszowej życie odebrał sobie  mężczyzna. Z naszych informacji wynika, że to 27-letni mieszkaniec miasta. Powody jego dramatycznej decyzji są nieznane.

Dramat rozegrał się rano na Górce Weryńskiej, obok byłego Państwowego Ośrodka Maszynowego. Mężczyzna powiesił się. Informację tę potwierdziła nam kolbuszowska policja.
Szczegółów jednak od mundurowych nie usłyszeliśmy. – Nie mówimy o takich zdarzeniach zbyt dużo, staramy się w ogóle tego nie nagłaśniać, bo to przede wszystkim jest dramat rodziny, chcemy to uszanować – mówią policjanci. Zdradzają jedynie, że na miejscu zdarzenia pracował prokurator.

To kolejna samobójcza śmierć w tym roku w gminie Kolbuszowa. 16 marca w Kolbuszowej Górnej pod pociąg rzucił się 38-letni mieszkaniec miasta. Tragedia ta wstrząsnęła Kolbuszową.

Cztery dni później w wiacie pod lasem w Kłapówce odnaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że denat powiesił się. Nie był on mieszkańcem naszego powiatu, pracował jednak jako serwisant w jednej z kolbuszowskich firm. Nie wiadomo, dlaczego zdecydował się odebrać sobie życie.

1 Komentarz

  1. a teraz zasadnicze pytanie- jak wielu ludzi mialoby ochote zrobic cos podobnego tylko boja sie piekla,tragedii zostawionej rodziny,dzieci ? ilu tak naprawde ludziom zwyczajnie odechciewa sie zyc mimo ze wydawac by sie moglo niczego im nie brakuje,maja co jesc,gdzie mieszkac,czym jezdzic a jednak coraz wiecej z nas jest zwyczajnie nieszczesliwych a najgorsze jest to ze co drugi udaje takiego zadowolonego ze jak otworzysz jego konto na fejsie to czlowieka zazdrosc bierze z tego”szczescia” pozornego. Czy bedzie jeszcze gorzej ,mysle ze niestety tak bo coraz ciezej czlowiek z czlowiekiem potrafi sie porozumiec na zdrowych zasadach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.