Tragiczna śmierć młodego mężczyzny w Komorowie. Rzucił się pod pociąg
W piątek (06.09) po godzinie 18 na linii kolejowej nr 71 w Komorowie pod pociąg rzucił się  młody mężczyzna. Nie przeżył. Najprawdopodobniej odebrał sobie życie.

Do tragedii doszło w godz. 18-19 w Komorowie, choć niektórzy mówią, że chodzi już o Majdan Królewski, a dokładniej o tzw. Ciułak. – Mogę tylko powiedzieć, że obsługujemy właśnie  zdarzenie z udziałem szynobusa i pieszego – oświadczył nam dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Kolejne samobójstwo?

Z naszych informacji wiemy, że mężczyzna rzucił się pod pociąg relacji Rzeszów – Lublin w taki sposób, że maszynista nie był w stanie się zatrzymać. Wszystko wskazuje na to, że był to akt samobójczy.
Zdarzenie potwierdził nasz informator z Majdan Królewskiego: – Rzeczywiście doszło do tragicznej śmierci mężczyzny. Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Majdanie Królewskim pojechali oświetlić teren w oczekiwaniu na prokuratora – słyszymy. Na miejscu pracowali też policjanci. Na odcinku Dęba Rozalin – Kolbuszowa ruch pociągów został wstrzymany. Uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.

Jeśli mężczyzna w Komorowie odebrał sobie życie, jest to kolejna samobójcza śmierć w tym roku w naszym powiecie. W marcu w Kolbuszowej Górnej pod pociąg rzucił się 38-letni mężczyzna.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.