Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Półtora miesiąca temu Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zainaugurował nowy sezon 2022 wieloma fantastycznymi nowościami. Znajdziecie je wśród atrakcji na każdej ze stref.

Już przed otwarciem sezonu mieliśmy szansę obserwować posty dodawane na portalach społecznościowych. Teraz w trakcie trwania sezonu możemy już bez przeszkód bawić się i korzystać z oferowanych urządzeń i atrakcji.

BRZEZÓVKA – atrakcje

Jeszcze pachnący nowością wodny plac zabaw „Blue Shark” z mnóstwem bezpiecznych zjeżdżalni to raj dla najmłodszych oraz nieco większych dzieci. Z kolei Tropikalna Wyspa kusić będzie gorącym piaskiem, palmami i wygodnymi leżakami.

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza

Bezpieczne brodziki z wodnymi atrakcjami, zjeżdżalnie, natryski i odprężająca muzyka pozwolą nam się zrelaksować i nacieszyć letnią aurą.

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza

Nowości znajdziemy również na strefie Placu Zabaw, gdzie w tym roku szczególnie zadbano także i o dorosłych. Do wspólnej zabawy zapraszamy do nowego Parku Trampolin, gdzie zabawa z rodzicami na świeżym powietrzu to naprawdę fajna sprawa.

W cieniu drzew usytuowany jest mini golf czyli coś dla bardziej cierpliwych i wytrwałych. Każda atrakcja to coś nowego, innego, niosącego radość i dziecięcy uśmiech. Wykopaliska ze szkieletem dinozaura, bujaczki dla najmłodszych, dmuchańce. kolejki dla maluszków, trampoliny i milusińskie króliczki.

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza

Dla lubiących motoryzację znajdziemy aż trzy rodzaje gokartów dla różnych grup wiekowych.

Zabawa i edukacja

Większość atrakcji Placu Zabaw znajduje się w cudownej przestrzeni, w cieniu drzew i sąsiedztwie krzewów oraz roślin ozdobnych podkreślających piękno okolicznej przyrody.

W parku historycznym mamy możliwość zarówno zabawy i edukacji. Jest tam ścieżka wśród figur dinozaurów i innych zwierząt z późniejszych epok a później i postaci charakterystycznych dla danych czasów. To fantastyczny sposób na naukę poprzez zabawę. Kusze, łuki i nowy dwupoziomowy park linowy to gratka dla małych ale odważnych fanów wspinaczki.

Park Historyczny to również dom cudownych czworonożnych owieczek. Klienci je uwielbiają.

Obiekt organizuje różne konkursy na Facebooku oraz na Instagramie w których nie tylko wygrana ale i udział są zwykle nagradzane tak więc naprawdę warto spróbować swoich sił i kreatywności.

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca na zrealizowanie bonu turystycznego, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Realizujemy go. Natomiast w kwestii wycieczek szkolnych i przedszkolnych oferta BRZEZÓVKI w stu procentach spełnia oczekiwania grup zorganizowanych. Dotyczy zarówno oferty edukacyjnej, rozrywkowej, jak i gastronomicznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów wprowadzamy szereg innowacji. Dotyczy tp rozwiązań zarówno w organizacji obiektu, jak i w kwestii dbałości o środowisko.

Cennik, godziny otwarcia, opisy atrakcji i wiele innych przydatnych informacji znajdziemy na www.brzezovka.pl, natomiast najświeższe informacje, konkursy, różne ciekawostki oraz przypominajki dostępne są na bieżąco na Facebooku.

Wszystkim gorąco polecamy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.