Jak dobrze wejść w nowy rok szkolny?

Szkoła Językowa Early Stage startuje z przedszkolem on line [ZDJĘCIA]

W czwartek (30.09), o godzinie 21.00 odbędzie się pierwsze darmowe webinarium dla rodziców. Podczas spotkania zastanowimy się, jak dobrze wejść w nowy rok szkolny po tak zmiennym czasie, jaki nas doświadczał ostatnio. Webinarium poprowadzą Dorota Neal oraz Sylwia Stryjewska, metodyczki szkoły Early Stage.

Oczywiście nauka zdalna naszych dzieci miała swoje plusy np. możliwość wstania z łóżka pół godziny przed pierwszą lekcją, ale też minusy, biorąc pod uwagę rozwój społeczny młodego człowieka…

Podpowiemy, jak skutecznie komunikować się z dzieckiem, aby dowiedzieć się, „co było w szkole?”. Podzielimy się sposobami na organizowanie dnia i wyrabianie pozytywnych nawyków.

A gdy dni będą stawać się coraz krótsze… z ratunkiem przyjdzie wsparcie dziecięcej motywacji, o czym też co nieco opowiemy.

Znajdziemy również czas na wzmiankę o aktywnościach, które wspierają koncentrację, zapamiętywanie i ogólny rozwój językowy dzieci oraz oczywiście na CZAT z Wami.

Wszyscy zapisani otrzymają powtórkę webinarium na maila.

Zapisy tutaj.

Zapraszamy do SPA dla rodziców.

Chcesz porozmawiać i dołączyć do naszej szkoły? Zapraszamy do kontaktu: nr tel. 667 019 337, email kolbuszowa@earlystage.pl.

Webinarium. Jak dobrze wejść w nowy rok szkolny?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.