Wybieramy Człowieka Roku

Nasza Kolbuszowa

Po kilku latach przerwy postanowiliśmy wznowić nasz plebiscyt na Człowieka Roku Powiatu Kolbuszowskiego. Chcemy to zrobić razem z Wami. Proponujemy Wam więc sześcioro kandydatów, którzy naszym zdaniem wyróżnili się czymś wyjątkowym w 2019 roku.

Ostatnie słowo należeć będzie jednak do Was. Głosowanie odbywać się będzie na Naszej Kolbuszowej.  Człowieka Roku wybierać będziemy przez tydzień, czyli do czwartku (20.02) włącznie. Zapraszamy!

Oto nasze propozycje

Od kilkunastu lat w swej pracy łączy pasje do programowania i marketingu w sieci. Ostatnimi czasy dał się poznać jako pomysłodawca i organizator, czyli „ojciec dyrektor” spotkań branży internetowej Kolbuszowa 2.0, dzięki czemu o małym miasteczku nad Nilem było dość głośno. Jest także współwłaścicielem sklepu Nagrody.pl, którego trofea trafiły do zwycięzców Pucharu Świata w skokach narciarskich.

 
Antysystemowiec z Kolbuszowej Górnej. Lider Ruchu Narodowego na Podkarpaciu, polityk Konfederacji. Z ramienia tej partii w ubiegłym roku startował do Parlamentu Europejskiego i Sejmu. Mocno zaangażowany w sprawy kolbuszowskie, ostatnio w ratowanie oddziału pediatrii. Miał spory udział w nagłośnieniu kontrowersyjnych okoliczności nabycia odprawy emerytalnej przez starostę Józefa Kardysia.

Lider, wokalista i gitarzysta grupy Iron Head (metal-core). Wraz z  zespołem w ubiegłym roku nagrał pierwszą EP-kę. Organizator i pomysłodawca pierwszej edycji festiwalu „Rockowa Kolbuszowa”.

 

 

Charyzmatyczna i utalentowana wokalistka grupy RoseMerry (blues/pub). Wraz z zespołem wygrała prestiżowy konkurs zespołów „Rock na Plaży Paprocany 2019″ w Tychach. W ostatnim czasie wraz z ekipą z RoseMerry dużo koncertuje i pracuje nad pierwszą płytą.

 

 

Człowiek wielu pasji. Muzykant, nauczyciel, miłośnik fotografowania, szczególnie przyrody; badacz i piewca kultury ludowej. Co roku w okresie Bożego Narodzenia wraz ze swoimi uczennicami przygotowuje kolbuszowską kolędę. W lipcu ruszył skuterem w podróż dookoła Polski, aby pomóc Karolinie, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej, która zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym.

 
Historyk, regionalista, właściciel restauracji „Galicja” i ogrodu „Rozłogi”, właściciel pokaźnego muzeum, bezkompromisowy w swych ocenach. Niedoceniana postać w lokalnym środowisku.

2 Komentarze

  1. jesli juz to tylko pan Buczek bo pokazal ze potrafi i chce dzialac i walczyc w interesie spolecznosci ,ewentualnie jeszcze pan Mazur .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.