Sokół przegrywa po dwóch rzutach karnych

Sokół przegrywa u siebie z Polonią Przemyśl

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna przegrali z rezerwami Stali Stalowa Wola 0-2. Obie bramki padły z rzutów karnych w ciągu… dwóch minut.

Wczoraj (05.05) Sokół odrabiał zaległości z 22. kolejki. W pierwotnym terminie starcie z rezerwami Stali Stalowa Wola przełożono w związku z COVID-19.

Debiutujący w bramce gospodarzy Damian Albrycht nie będzie wspominał tego meczu z przyjemnością. Pierwszy gol był wynikiem jego złej interwencji. Pozyskany z Błękitnych Ropczyce golkiper, ratując się przed dobitką, przewrócił rywala i dał pretekst sędziemu do odgwizdania karnego.

Druga jedenastka była efektem przypadkowego faulu Mateusza Prokopa. Obie bramki dla gości padły w 84 i 86 minucie. Wcześniej dobrych sytuacji nie wykorzystał Kamil Aab, raz trafiając w słupek.

Okazję do rehabilitacji piłkarze Sokoła będą mieli już w najbliższą niedzielę (09.05). Wtedy to podejmować będą w Kolbuszowej rezerwy Resovii Rzeszów. Początek tego spotkania o godzinie 17.