Maja Strzelczyk odchodzi z Canal+. Kolbuszowianka pożegnała się z widzami

Maja Strzelczyk z Kolbuszowej gwiazdą Canal+
Fot. Twitter.com/Maja_Strzelczyk

Maja Strzelczyk poinformowała, że wraz z końcem tego roku odchodzi ze sportowej redakcji Canal+. Pochodząca z Kolbuszowej dziennikarka spędziła w tej stacji pięć ostatnich lat.

Maja Strzelczyk to rodowita kolbuszowianka. Karierę w dziennikarstwie rozpoczęła w telewizji Orange Sport. Potem pracowała w Live Park.

W grudniu 2018 r. związała się z Canal+ Sport, gdzie pracowała przede wszystkim przy meczach piłkarskiej ekstraklasy. Wszystko jednak ma swój koniec. Ten nadejdzie niebawem.

W piątek (22.12) za pośrednictwem mediów społecznościowych Maja Strzelczyk poinformowała, że wraz z końcem roku odchodzi ze sportowej redakcji Canal+.

– Do trzech kolejno odlicz. Wraz z końcem tego szalonego, ale ogromnie wartościowego roku, kończę ukochany etap pracy w Canal+. Dziękuję wszystkim wspaniałym widzom, współpracownikom i przyjaciołom, zawodnikom i pracownikom klubów. Brakuje znaków, ale przede wszystkim słów – napisała na portalu X.

Wraz z kolbuszowianką stację opuszczą Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski.

Obecnie cała trójka angażuje się w projekt Foot Truck. Format ten głównie opiera się na wywiadach z piłkarzami lub trenerami, które są prowadzane w studiu we wnętrzu samochodu.

Oprócz tego Maja prowadzi swój autorski program „Audiochwile”. Jego głos można było usłyszeć też w radiostacjach Weszło FM i Newonce.

Od ponad miesiąca jest prowadzącą programu „KS Poranek” Kanału Sportowego, który na YouTube ma ponad milion subskrybentów.

1 Komentarz

  1. czyli kolejny durny program nagrywany w samochodzie ? czekamy az studio miescic sie bedzie w przyslowiowym wychodku .i to bedzie nowosc a znajac dzisiejsza mlodziez ktorej imponuje byle glupota bedzie to strzal w 10-tke 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.