Kolbuszowskie hity 2017 roku
Kontynuujemy podsumowanie minionego roku w Kolbuszowej i okolicach. Tym razem wybraliśmy pięć najważniejszych (w sensie pozytywnym) wydarzeń w powiecie. Oczywiście możecie mieć inne zdanie, liczymy na to. Czekamy na Wasze komentarze. Tymczasem prezentujemy nasze hity 2017 roku:

1. Ruszyła procedura związana z poszerzeniem granic Kolbuszowej. W konsultacjach społecznych mieszkańcy jednoznacznie opowiedzieli się za włączeniem do miasta obszaru około trzy i pół hektara należącego dziś do Kolbuszowej Dolnej. Przedsięwzięcie załatwia problemy mieszkańców. Mamy nadzieję, że to nie koniec procesu poszerzenia granic Kolbuszowej.
2. Rozpoczęto drugą w ostatnich latach potężna inwestycję w miejską kanalizację. Prace dotyczą modernizacji i budowy nowej sieci. Wartość inwestycji to ok. 10 mln zł. O tym jak ważne to przedsięwzięcie, nie trzeba chyba w Kolbuszowej nikogo przekonywać. Wiedzą o tym chociażby pracownicy Urzędu Miejskiego, kiedy przychodzi im wypompowywać szambo.
3. Jeden z mieszkańców wygrał prawie 11 milionów złotych. Szczęśliwy kupon został skreślony w kolekturze Lotto w centrum handlowym Sezam. Wieść o gigantycznej wygranej w Kolbuszowej obiegła cały region. I wcale się nie dziwimy. Cieszmy się szczęściem naszego bliźniego.

4. Znany artysta kabaretowy Artur Andrus zawitał do Kolbuszowej, aby nakręcić kolejny odcinek telewizyjnego programu „Z Andrusem po Galicji”. Fantastyczna promocja miasteczka.
5. Piotr Rubik wystąpił z koncertem na kolbuszowskim stadionie. Artyście towarzyszyli: soliści, chór i orkiestra symfoniczna. Umówimy się, takie wydarzenia nie zdarzają się tu dość często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.