Kolbuszowianka w gronie dziennikarzy TVP relacjonujących mecze Euro 2024 [WIDEO]

Kolbuszowianka w gronie dziennikarzy TVP obsługujących Euro 2024 [WIDEO]
Fot. TVP Sport.

Już w ten piątek (14.06) rusza Euro 2024. Chodzi oczywiście o Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które – co istotne – odbędą się z udziałem Polaków. Cały turniej będzie można obejrzeć na antenach TVP. O relacje, analizy i komentarze zadbają znani dziennikarze, a wśród nich kolbuszowianka, Maja Strzelczyk.

Transmisje wszystkich 51 spotkań Euro 2024 będzie można obejrzeć na antenach TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Ponadto, każdy mecz będzie dostępny na stronie tvpsport.pl.

Euro 2024 w TVP

Spotkania będzie relacjonować na żywo siedem duetów, złożonych z komentatora i eksperta. Za mikrofonami zasiądą m.in.: Dariusz SzpakowskiMateusz Borek i Mateusz Święcicki.

Euro rozpocznie się w piątek (14.06) od meczu Niemcy – Szkocja. Dwa dni później pierwszy swój mecz zagra reprezentacja Polski. Rywalem biało-czerwonych będzie Holandia,

W trakcie spotkań w studiu TVP pojawią się eksperci, którzy na gorąco skomentują najważniejsze wydarzenia mistrzostw.

Maja Strzelczyk w studio

Nie zabraknie także damskiego pierwiastka w postaci prowadzących: Pauliny Chylewskiej, Sylwii Dekiert oraz naszej Mai Strzelczyk.

Kolbuszowianka będzie również składała relacje z bazy reprezentacji Polski w Hanowerze.

Maja Strzelczyk karierę w dziennikarstwie sportowym rozpoczęła w trakcie studiów. Najpierw pracowała w telewizji Orange Sport. Potem była zatrudniona w Live Park.

Z Kolbuszowej na salony

W latach 2018-23 związana była z Canal+ Sport, gdzie pracowała przede wszystkim przy meczach rodzimej piłkarskiej ekstraklasy.

Od 7 lutego związana jest z TVP Sport. Współpracuje również z portalem Meczyki.pl.

Zobacz wideo

1 Komentarz

  1. no tak cala popularnosc dziewczyna zdobyla dzieki karierze pilkarskiej swojego bylego chlopaka i teraz jest wielka osobowoscia ktorej by pewnie nikt z tym piskliwym i skrzeczacym glosem bez znajomosci nie zatrudnil w zadnej telezizji :)))) super kariera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.