Burmistrz elekt, Grzegorz Romaniuk: – Przytulisko na pewno zostanie utrzymane

Grzegorz Romaniuk, kandydat na urząd burmistrza Kolbuszowej: - Blisko Waszych Spraw

Dosłownie przed chwilą rozmawialiśmy z Grzegorzem Romaniukiem, nowo wybranym burmistrzem Kolbuszowej. Potwierdził on to, o czym już dziś pisaliśmy – przytulisko dla bezdomnych zwierząt zostanie utrzymane.

Burmistrz elekt poinformował, że jest po rozmowach ze służbami weterynaryjnymi. Zapewnił, że przytulisko dla zwierząt na pewno nie zniknie z obecnej lokalizacji w Kolbuszowej.

Być może będzie ono funkcjonowało tam pod inną nazwą, ale na pewno pozostanie.

Grzegorz Romaniuk w rozmowie z nami dodał, że już w maju w trybie pilnym rozpoczną się działania w sprawie budowy schroniska dla bezdomnych zwierząt z prawdziwego zdarzenia.

Inwestycja będzie realizowana na terenie oczyszczalni ścieków w Kolbuszowej Dolnej. Ma się to odbywać przy udziale finansowym także innych gmin powiatu kolbuszowskiego.

Przypomnijmy, że o sprawie napisaliśmy wczoraj w artykule Likwidują przytulisko w Kolbuszowej. Wolontariusze w szoku. Co z bezdomniakami?

Publikacja ta zszokowała wielu Czytelników, ale i poruszyła sumienia decydentów.

Efekt? Nasz artykuł Jest nadzieja dla przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej. Radny Karkut: – Działania w trybie pilnym.

Likwidują przytulisko w Kolbuszowej. Wolontariusze w szoku. Co z bezdomniakami? - zdjęcie główne.

2 Komentarze

  1. Ta pierwsza decyzja P. Romaniuka potwierdza ,że Kolbuszowa dokonała dobrego wyboru Burmistrza. Chce podziękować Romaniukowi za jego dobre serce i wrażliwość na los tych biednych zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.