Błoto przy kładce na Nilu [ZDJĘCIA]
Kładka dla pieszych na Nilu w pobliżu supermarketu TESCO to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Kolbuszowej i pewnie wielu Czytelników kojarzy to miejsce. Utrapieniem dla ludzi jest stan drogi o piaskowej nawierzchni, która prowadzi do tego mostku od ul. Narutowicza.

Okazuje się, że jak tylko trochę popada, robi się tam błotnisto i generalnie nieprzyjemnie. Problem, przynajmniej na jakiś czas, mogłoby rozwiązać przywiezienie kamienia, którym można byłoby utwardzić nawierzchnię. I właśnie o takie rozwiązanie do władz miasta zaapelował radny Piotr Panek.
Radny Panek dodał, że w przyszłości należałoby tam położyć kostkę brukową lub asfalt. – Jest tam również miejsce na jakiś parking – zaznaczył. – Trzeba to zrobić, bo droga ta jest często uczęszczana.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

3 Komentarze

  1. Spoko spoko ale najpierw niech zrobią główne drogi gdzie jest dużo firm a drogi ni ma bo jest tak zwana na „pizd..” czyt.ulica handlowa np😂😂😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.