„Alarm bombowy” w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Dziś (06.05) przed godziną 8 rano dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej otrzymał wiadomość o podłożonym ładunku wybuchowym. Choć sygnał ten w żaden sposób nie został zbagatelizowany, to egzamin maturalny odbył się tam bez przeszkód.

O możliwości podłożenia ładunku wybuchowego na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej około godziną 8 rano została powiadomiona kolbuszowska policja.

Na miejsce zdarzenia zostali skierowani nasi pirotechnicy. Sprawdzili teren szkoły, ale nie stwierdzili tam zagrożenia. Po wykonaniu niezbędnych czynności w tej sprawie uczniowie przystąpili do planowanych w tym dniu egzaminów maturalnych. Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tej sprawy – informuje Jolanta Skubisz Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.
Maile o bombach odebrali też dyrektorzy innych podkarpackich szkół, w których odbywają się egzaminy maturalne. Miało to miejsce m.in. w: Krośnie, Rzeszowie, Jaśle, Tarnobrzegu i Nowej Dębie.

2 Komentarze

  1. W Super Nowościach cały tydzień namawiali i popierali strajk. A jakiś gimbaz wziął to do serca i dał zastrajkować maturzystom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.