Znęcał sie nad swoją rodziną, a potem złamał zakaz zbliżania się do niej

Znęcał sie nad swoją rodziną, a potem złamał zakaz zbliżania się do niej

Policjanci ukarali grzywną mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który znęcał się nad swoją rodziną, a potem złamał zakaz zbliżania się do niej.
Kilka dni temu kolbuszowscy policjanci interweniowali w sprawie przemocy domowej w jednej z rodzin na terenie powiatu kolbuszowskiego.

Po rozpoznaniu sytuacji, dzielnicowi wydali 29-letniemu mężczyźnie nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania. Zabroniono mu również przebywania w bezpośrednim otoczeniu rodziny i zbliżania się do domu i jego bezpośredniego otoczenia przez najbliższe dwa tygodnie

29-latek nie zastosował się jednak do tego zakazu. W związku z tym w w sobotę (25.02) zatrzymano go i doprowadzono do budynku komendy policji.
Po wdrożeniu trybu przyspieszonego, na zwołanym dzień później posiedzeniu sądu, mężczyznę ukarano grzywną w wysokości trzech tysięcy zł.

1 Komentarz

  1. taa jasne wszyscy już uwierzyli … znęcał się nad rodziną czyli nad żoną i dziećmi …
    po wywiadzie lokalnym pewnie się okaże że dzieci „przepadają” za ojcem …. czyli została żona … teraz spytajcie żony co takiego zrobiła że ten człowiek jej tak nienawidzi … trudno powiedzieć jak jest w tym przypadku ale tak 80% spraw tego typu to brudne sztuczki prawnicze …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.