Wczoraj (04.06) ok. godz. 15.30 na drodze krajowej nr 9 w Widełce doszło do zderzenia seata i fiata sieny, w wyniku którego ucierpiała 46-letnia pasażerka tego drugiego o pojazdu.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem, 66-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego, jadący w kierunku Kolbuszowej, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fiatem sieną. Wskutek zderzenia obydwa samochody wjechały do przydrożnego rowu.
Obaj kierowcy nie odnieśli obrażeń. Badanie wykazało, że byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia nie ucierpiały też cztery kobiety, pasażerki seata. Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami trafiła natomiast 46-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa podróżująca fiatem. Na miejscu pracowali policjanci. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie, które pomoże wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.







![Zderzenie dwóch osobówek w Widełce, kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIE] policja-logo](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2016/04/Policja-logo-1-1024x686.jpg)



![Sokół Kolbuszowa Dolna w ogromnym kryzysie. Prezes Skowroński: – Ręce mam związane [WIDEO] Sokół przegrywa z KS Wiązownica jedną bramką](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2021/11/Sokol-Kolbuszowa-Dolna-koszulka-1024x576.jpg)
![Oto najlepsi uczniowie szkół średnich. Powiat Kolbuszowski przyznał stypendia [ZDJĘCIA] Najzdolniejsi nagrodzeni. Powiat Kolbuszowski przyznał stypendia młodym talentom - zdjęcie główne.](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2025/11/Stypendysci-2025-450x253.jpg)