Wiemy, kiedy w Netflixie zadebiutuje serial „1670”, który kręcono w Kolbuszowej [WIDEO]

Netflix zapowiedział serial "1670". To produkcja, która powstawała na terenie skansenu w Kolbuszowej [WIDEO, ZDJĘCIA]
Screen z filmu "1670".

Już w tę środę (13.12) w Netflixie zadebiutuje serial, który powstawał na terenie skansenu w Kolbuszowej z udziałem lokalnych statystów. To film osadzony w XVII wieku, na co wskazuje jego tytuł „1670”.

Serial kręcono na terenie kolbuszowskiego skansenu. Poszukiwania aktorów – statystów do filmu rozpoczęły się jesienią 2022 roku i odbywały się na całym Podkarpaciu.

Fabuła filmu „1670” skupia się na postaci szlachcica Jana, który łączy w sobie ambicję z codziennymi wyzwaniami swojego stanu.

W tej roli widzowie zobaczą znanego aktora, Bartłomieja Topę, któremu towarzyszyć będą Katarzyna Herman oraz Martyna Byczkowska.

Akcja filmu toczy się w drugiej połowie XVII wieku. Produkcja w „krzywym zwierciadle” przedstawia perypetie szlacheckiej rodziny Adamczewskich i mieszkańców ich wsi.

Film będziemy mogli obejrzeć w Netflxie – jednym największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzystają 233 mln użytkowników.

Więcej szczegółów na temat serialu znajdziesz w naszym artykule: Netflix zapowiedział serial „1670”. To produkcja, która powstawała na terenie skansenu w Kolbuszowej [FOTO, WIDEO].

1 Komentarz

  1. Przestańcie sie osmieszać,co tam było takie fascynujacego? wszedobylskie błoto? kamera ktora pierwszy raz widzieliscie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.