W Kolbuszowej zamkną nie tylko szkoły, ale także MDK, basen i bibliotekę

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zagrożeniem epidemiologicznym i rządowymi dyrektywami burmistrz Jan Zuba wystosował komunikat. Oto jego treść:

„Informuję, że od 12 do 25 marca na terenie gminy Kolbuszowa zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Zamknięte zostają również jednostki kulturalno-sportowe, to jest: Kryta Pływalnia „Fregata”, Miejski Dom Kultury i jego file oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej i jej wszystkie filie.
Urząd Miejski  funkcjonuje normalnie i jest do Państwa dyspozycji, ale w celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby zwracamy się z prośbą o odroczenie, w miarę możliwości, załatwiania spraw osobiście w urzędzie i podległych mu jednostkach.

Wszelkich płatności (podatkowe, za gospodarowanie odpadami) można dokonywać przelewami poprzez systemy bankowości elektronicznej (na tzw. indywidualne mikrorachunki bankowe, które znajdują się w zawiadomieniu o wysokości opłaty). Wiele spraw można również omówić, załatwić przez telefon lub drogą mailową. Apelujemy o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.