Uwaga kierowcy. Zmiana organizacji ruchu i parkowania na Rynku
Dni Kolbuszowej, które już w ten weekend (09-10.06) odbywać się będą na Rynku, wiązać się będą z utrudnieniami w ruchu. Z użytkowania wyłączonych zostanie również część parkingów. W tych dniach będzie można korzystać z parkingów przy ul. Narutowicza (obok cmentarza), ul. Popiełuszki (obok krytej pływalni), przy Urzędzie Miejskim oraz placu targowym przy ul. Zielonej.
– Jest to związane względami bezpieczeństwa – tłumaczy Wiesław Sitko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. – Musimy zamknąć parkingi i ulicę, która biegnie wokół Rynku. Dlatego apeluję do kierowców, aby nie szukali miejsca na auto w centrum miasta, bo to jest bez sensu.
Od dzisiaj (07.06) zamknięty jest parking od strony wschodniej, to samo w sobotę i niedzielę czeka parking i ulicę okalającą Rynek. Dobrą informacją jest to, że podczas Dni Kolbuszowej bezpłatne będą toalety publiczne przy ulicy Parkowej, a do tego czynne będą od godz. 9 aż do północy.

1 Komentarz

  1. A kiedy ktoś się zlituje i zrobi przebicie z ul Kolejowej do Ks. Ruczki, i tak samo z ul Zielonej przez Nil do Rzeszowskiej… jest tyle możliwych ułatwień, a tak to się wszyscy z nas śmieją że Kolbuszowa to mikro miasteczko z rondem i wielkim korkiem w którym stoją nawet sami swoi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.