Znamy program Dni Kolbuszowej
Znamy termin, miejsce i program tegorocznych Dni Kolbuszowej. Dwudniowe świętowanie odbędzie się w sobotę i niedzielę, 9 i 10 czerwca na Rynku – nie na stadionie jak rok temu.

W  pierwszy dzień na torze Glinianka odbędą się tradycyjne zawody quadów i samochodów terenowych. Na godz. 17 zaplanowano prezentację talentów artystycznych zespołów dziecięcych i młodzieżowych, przedszkolaków oraz Grupy Folklorystycznej Seniorów „Ziemia Podkarpacka”. Na scenie wystąpią zespoły: Suski, Menelaos i MeGustar. O godz. 22 odbędzie się pokaz laserowy.
W niedzielę na Rynku wystawione zostanie widowisko historyczne „Od Austro-Węgier do Polski Niepodległej: rok 1918 w Kolbuszowej”. Następnie w ramach koncertu „Dla Niepodległej” zagrają orkiestry dęte. Wieczorem  na scenie zaprezentują się formacje ludowe: Widelanie, Kapela Jurka Wrony i Lasowiackie Hulaki. O godz. 21 wystąpi gwiazda Dni Kolbuszowej – zespół Baciary.

3 Komentarze

  1. Mozna sie zalamac.Do jakiego poziomu jestesmy sprowadzani.Wsiowe imprezy dla mieszkancow Kamionki i Ropczyc.To nawet taki Sokolow stac na zaproszenie Dzemu, a u nas BACIARY:( Na litosc Boska, tu naprawde mieszkaja ludzie,ktorzy potrzebuja czegos wiecej niz disco polo. Tu mieszka tez mlodziez, ktorej gust trzeba ksztaltowac. Panie Burmistrzu, niech sie Pan zlituje i pomysli w przyszlosci o czyms ambitniejszym!

  2. Mozna sie zalamac! Do jakiego poziomu jestesmy sprowadzani? Wsiowe imprezy dla mieszkancow Kamionki i Ropczyc. W tym miescie naprawde mieszkaja ludzie, ktorzy potrzebuja czegoś ambitniejszego.Nawet taki Sokolow stac na zaproszenie Dzemu, a u nas… BACIARY:( Na litosc Boska, Panie Burmistrzu, niechze sie Pan zlituje i pomysli w przyslym roku o czyms ciekawszym i ambitniejszym.

    • Pani Kamilo obawiam się że Pani nie ma racji.. Proszę porównać sobie jak było rok temu.. Proszę porównać sobie handel… proszę wyjść na miasto zobaczyć co drugi lokal do wynajęcia… Nasuwa mi się jedno pytanie za co i dla kogo?
      Kamionki czy Ropczyce niczym się nie różnią od Kolbuszowej. Jakie mi to miasto jak co raz większe pustki?
      Mam nadzieję, że to się zmieni.. Nadzieja w końcu umiera ostatnia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.