Tragiczny wypadek w Komorowie. Krajowa „dziewiątka” zablokowana

Zmarł były wikariusz parafii w Majdanie Królewskim

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii, do jakiej doszło dziś w Komorowie. W zderzeniu volkswagena golfa z tirem zginął kierowca tego pierwszego pojazdu. Podróżująca z nim kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie, niestety, zmarła.
Dramat rozegrał się około godziny 12.30 na drodze krajowej nr 9 w Komorowie. Ze wstępnych ustaleń wynika policji, że kierujący osobowym volkswagenem, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się ciężarowym renaultem.

Volkswagenem podróżowały dwie osoby. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 70-latek, kierujący golfem. Jadąca z nim 68-letnia kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Niestety jej życia trównież nie udało się uratować.

23-latek, kierujący renaultem, nie ucierpiał w zdarzeniu, był trzeźwy.  Odcinek drogi krajowej nr 9 w Komorowie jest zablokowany. Policjanci kierują pojazdy na objazdy przez pobliską stacje paliw.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 16.
Tragiczny wypadek w Komorowie. Krajowa "dziewiątka" zablokowana
Miejsce tragedii. Zdjęcie: KPP Kolbuszowa.

2 Komentarze

    • Proszę nie kontaktować się nawet z tą panią bo to jakaś wyłudzaczka odszkodowań i nie życzę sobie Aby pani próbowała od rodziny ofiar która jest też moją wyłudzić pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.