Spełniła swe marzenie i zagrała w teatrze. Teraz przyszedł czas na „Metamorfozę”
Agnieszka Winiarska, mieszkanka Kolbuszowej, stała się bohaterką ostatniej „Metamorfozy”, cyklicznej rubryki dziennika Super Nowości, gdzie kobiety zmieniają się nie do poznania.

Pani Agnieszka jest mamą energicznego 7-latka, który właśnie ukończył I klasę. Na co dzień spełnia się jako nauczyciel – terapeuta w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Rzeszowie, gdzie pracuję z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną. Lubi kuchnię, muzykę i taniec.
Jej pasją jest jednak architektura wnętrz. Interesuje się również teatrem, na swoim koncie ma m.in. role w sztuce Ryszarda Szilera pt. „Poezja i miłość”, którą w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej wystawił Teatr Amatorski im. Aleksandra Fredry. W życiu ceni sobie otwartość i poczucie humoru.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.