Skatował kolegę i zabrał mu pieniądze

Zderzenie dwóch osobówek w Widełce [ZDJĘCIA]

Dwa miesiące za kratami aresztu spędzi 25-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski. Kilka dni temu pobił on swego znajomego i zabrał mu pieniądze.

Do rozboju doszło w rejonie stacji paliw w Komorowie, w gminie Majdan Królewski. Policjanci ustalili, że w wyniku pobicia 24-latek doznał urazu nosa i złamania zębów.

Poszkodowany jako sprawcę wskazał swojego 25-letniego znajomego. Dodał, że między nimi doszło do nieporozumień i „kolega” ukradł mu pieniądze. 25-latek trafił do policyjnego aresztu.
– Po zebraniu niezbędnych materiałów w tej sprawie, prokurator przedstawił mu zarzut rozboju – informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. – Na wniosek policji i prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dwóch miesięcy aresztu. Po jego opuszczeniu stanie przed sądem. Grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.

1 Komentarz

  1. teraz ten bandzior powinien siedziec w pierdlu minimum 2 lata w tym czasie przymusowo pracowac zeby pokrzywdzony mogl sobie wstawic implanty oraz dostac odszkodowanie za utrate zdrowia . Niech sie gnoje wreszczie naucza ze rece ma sie trzymac przy sobie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.