Ruszyła budowa kanalizacji [ZDJĘCIA]
W Kolbuszowej rozpoczęto wielką budowę kanalizacji. Zakończenie wszystkich zadań, których koszt wyniesie ok. 10 mln zł, zaplanowano na 2019 r. Szykują się utrudnienia w ruchu drogowym.
Nowa sieć sanitarna pojawi się przede wszystkim na terenie miasta, a dokładniej w rejonie ulic: Partyzantów, Nadziei, E. Dębowskiego, J. Goslara, S. Żeromskiego, ks. A. Dunajeckiego, I. Krasickiego, W. Broniewskiego, J. Słowackiego, M. Konopnickiej, Kazimiera Wielkiego, Krótkiej, Jagiellońskiej, A. Zawadzkiego, Obrońców Pokoju, Piłsudskiego, Targowej, Zielonej, Nowe Miasto Nowa kanalizacja powstanie również w Kolbuszowej Górnej, Nowej Wsi i Kolbuszowej Dolnej.
Obecnie prace mają miejsce w Kolbuszowej Dolnej: w drodze równoległej do ul. Partyzantów. Prace trwają także w Kolbuszowej Górnej. Dotyczą one budowy kanalizacji w rejonie przedszkola.
Najbardziej zaawansowana jest budowa kanalizacji w rejonie ul. Obrońców Pokoju, od ul. św. Brata Alberta w kierunku Nowej Wsi. Trwają tam prace ziemne i montażowe. Sieć przebiega głównie przez działki prywatne. W drugiej połowie września rozpoczęła się budowa kanalizacji j od rzeki Nil w kierunku zachodnim i ul. Piłsudskiego. Obecnie roboty prowadzone są w rejonie placu targowego.2 Komentarze

  1. Na Górnej od strony ulicy zrobiłby w końcu kanalizacje… byla w planach do konca 2017 roku i d… a ludzie wylewaja szamba na wlasna rrękę i wieczorem nie da sie wyjść pobiegac bo śmierdzi…

  2. Na ul. Zeromskiego, krasickiego i na krotkiej 13 lat temu robili kanalizacje to po co to znow kopac , jak nowy asfalt 10 lat temu ulali….kaay brak burmistrzowi jest czy co?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.