Przed nami Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Kolbuszowej tylko kwesty

W niedzielę (12.01) w Kolbuszowej, podczas 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie będzie imprez, koncertów, ani nawet publicznych aukcji. Będą tylko kwesty. Sztab 28. finału WOŚP, jak co roku, mieścić się będzie w Liceum Ogólnokształcącym.
W tym roku środki zebrane podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafią na zakup nowoczesnych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W Kolbuszowej, tak jak to miało miejsce rok temu, będą tylko kwesty. Na ulice miasta i okolicznych miejscowości z puszkami z charakterystycznym serduszkiem wyjdzie ponad trzydziestu wolontariuszy.

To że w nad Nilem nie będzie koncertów nie znaczy, że kapele z Kolbuszowej nie zagrają dla WOŚP. Jedną z nich jest zespół Iron Head, który około godziny 17 wystąpi z koncertem w Ludowym Klubie Jeździeckim „Zabajka”. Na wydarzenie to zapraszają Tomek Lenart i Weronika Augustyn.

IRON HEAD zaprasza na niedzielny koncert !!!

Opublikowany przez Głogowska Akademia Futbolu "GAF" Czwartek, 9 stycznia 2020

 
W niedzielę (12.01) dla WOŚP zagra również  kolbuszowska formacja Le Moor. Zespół, którego liderem jest Dorian Pik, o godzinie 18 wystąpi z koncertem w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Godzinę później w tym samym miejscu wystąpi nieformalna grupa „Twórcy Osobliwie Niezależni” skupiająca muzyków z Kolbuszowej i okolic. Chodzi o formację, która w maju ubiegłego roku na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej zaprezentowała utwory Kory i Maanam. Ten sam repertuar wraz z chórem Akord w niedzielę przedstawi w mieleckim SCK podczas 28. finału WOŚP.
Przeczytaj również

Rekordowa kwota zebrana przez kolbuszowskich wolontariuszy WOŚP!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.