W piątek (10.05) o godz. 19 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się koncert „Kolbuszowski Spleen” poświęcony zespołowi Maanam i jego liderce, Korze Jackowskiej.
Wykonanych zostanie 13 piosenek, zaprezentowane zostaną również krótkie fragmenty wywiadów z Korą. Na scenie Miejskiego Domu Kultury zaśpiewają: Monika Haptaś, Jolanta Lubera, Agnieszka Reguła-Skiba. Towarzyszyć im będą: Bartłomiej Skiba „Skiming” (gitara basowa), Mateusz Skiba (gitara), Przemysław Kuta (perkusja), Tomasz Blicharz (klawisze, akordeon), Czesław Łopata (gitara). Wystąpi również Chór Nauczycielski „Akord” z Mielca pod dyrekcją Grzegorza Oliwy. Wstęp: 20 zł.







![Tłumy wrócą na plac targowy? Już w niedzielę Trzecia Wyprzedaż Garażowa w Kolbuszowej W Kolbuszowej trwa wyprzedaż garażowa. Tłumy, perełki i świetna atmosfera [RELACJA]](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2025/10/Wyprzedaz-garazowa-2025-450x253.jpg)


Jeden komentarz
Świetna sprawa.