„Pocałuj mnie w d…”, czyli kampania wyborcza w pełnej krasie [FILM]
Ryszard Sukiennik, sołtys Trzęsówki, członek Zarządu Powiatu i radny powiatowy PiS stal się bohaterem Internetu po tym, jak ktoś nagrał go podczas klejenia plakatów wyborczych.

Nie robi tego w sposób, który w jakiś rażący sposób różniłby się od tego, do czego dochodzi np. w Kolbuszowej. Jednak sposób pokazania tej czynności prze filmującego powoduje niesmak u widza. I to mimo, że pan Ryszard, znany przecież z impulsywnego charakteru, wyjątkowo zachowuje „zimną krew”. Wymsknęło mu się jedynie „pocałuj mnie w d…”. Ale poza tym – opanowanie i pełna kultura.
Tymczasem głos zabrał syn sołtysa. Jego zdaniem autorem filmu jest Sławomir B. – konkurencja polityczna jego taty i mieszkaniec tej samej wsi. – Jest to brudna gra wyborcza, taka „po trupach do celu”. Film nie przedstawia rzeczywistej sytuacji, jaka miała miejsce. To prowokacja – napisał.

Co na to internauci? – Wszyscy nadajecie się do jednego wora. Każdy chce wygrać i podkłada drugiemu nogę, a jak zostaniecie wybrani, to w d… macie społeczeństwo – komentowała pani Ania. – Ten filmik to żenada, podziwiam gościa za opanowanie. Czy to jest zgodne z prawem? – pytała z kolei pani Zofia.
Kampania wyborcza 2018

Tym razem w roli głównej Ryszard Sukiennik – sołtys Trzęsówki, członek Zarządu Powiatu Kolbuszowskiego i radny powiatowy PiS.

Opublikowany przez Kolbuszowa.lokalnie24.com Wtorek, 16 października 2018

 

 

 

 

3 Komentarze

  1. Rzeczywistość jest taka że kazdy kandydat robi to samo bo wystarczy popatrzeć na każdą tablice inf.. ogloszenie jedno na drugim.. znajac zycie pan nagrywajacy to jakis „prawdziwy polak” tzw. MIŁOŚNIK
    KOD-U… Przygotowanie sie do konkretnej sytuacji i czekanie na blad czlowieka..A jakby przyszlo przytoczyć jaki kolwiek artykuł z konstytucji to by sie odezwać nie potrafil..To jest właśnie pokaz obywatelskości.. Najważniejsze żeby do końca pozostać człowiekiem….

  2. Sławomir B to faktycznie wrzód na tyłku nie sympatyzuję z panem Sukiennikiem ale to przechodzi ludzkie pojęcie powinien mu ten tel czy kamerę w gardło wepchać żeby się udlawił

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.