Płatne parkowanie przy Galerii Nad Nilem w Kolbuszowej. Znamy szczegóły

Kolejna strefa płatnego parkowania w Kolbuszowej. Tym razem przy galerii

W Kolbuszowej niebawem będziemy mieli drugą strefę płatnego parkowania. Tym razem chodzi o plac przy Galerii Nad Nilem, Mrówce i Stokrotce. Już pojawiły się tam parkometry.

Pierwsza i jedyna jak do tej pory strefa płatnego parkowania w Kolbuszowej funkcjonuje na Rynku. Obowiązuje ona w dni robocze w godzinach 9-17. Stawka za  godzinę postoju to złotówka.
Opłaty uiszczane są w trzech parkometrach: dwóch we wschodniej części placu, jednym w zachodniej. Od początku funkcjonowania strefy jest możliwość darmowego parkowania na 30 minut.

Rusza płatne parkowanie. To musisz wiedzieć o postoju na Rynku

Podobne rozwiązanie od poniedziałku (19.12) funkcjonować będzie na placu parkingowym przy Galerii Nad Nilem, Mrówce i Stokrotce. Pojawiły się tam już cztery parkometry. Znajdują się one przy wejściach do Mrówki, Stokrotki i Galerii Nad Nilem.

Każdy kto będzie chciał postawić tam swój samochód, będzie musiał wybrać w tych urządzeniach bilecik. Jest to obowiązkowe i konieczne – w innym wypadku trzeba liczyć się z wysoką karą finansową.
Trzy godziny parkingu będą darmowe. Za każdą dodatkową godzinę trzeba będzie zapłacić trzy złote.

Płatne parkowanie przy Galerii Nad Nilem w Kolbuszowej. Znamy szczegóły
Pojawienie się parkometrów przy galerii to efekt tego samego, co wprowadzenia takiego samego rozwiązania na Rynku. Okazuje się, że kierowcy dość często stawiają tam swoje samochody na wiele godzin i jadą np. do pracy, blokując miejsce klientom tamtejszych punktów usługowo-handlowych.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.